Uoffisielt NM:

Menn senior

# Name Team Time
1 Ole Christian Fagerli Romeriksåsen SK / Milslukern 52:38
2 Vidar Mehl Raufoss & Gjøvik SK / SWIX Hard Rock 53:17
3 Audun Øverbye Hanssen Lillehammer CK 53:36
 4 Odd Erlend Hansen Berg Solør CK 54:29
5 Roar Sollie Raufoss & Gjøvik CK 55:34
6 Greg Saw Nanset IF – Sykkel / Abax 55:39
7 Morten Vaeng Drammen CK / SWIX Hard Rock 55:53
8 Jo Hoff Nordskar Kloppa Off Road Klubb / Abracadabra 56:33
9 Rune Morten Johansen Sykkelridderne SK Oslo 57:36
10 Bjørnar Aronssen Hammerfest SK / Intersport Hammerfest 58:47
11 Joakim Fjeld Kristoffersen Bærum OCK 59:40
12 Espen Wethe Sagene IF Sykkel 59:46
13 Hans Jørgen Kvåle Hadeland CK 59:52
14 Marius Fjeld Bærum OCK 1:00:09
15 Jon Henrik Handley Åskolle SK 1:01:31
16 Flemming Kristiansen Smaalenene SK / Sport 1 1:04:52
17 Per Øyvind Alvim Smaalenene SK / Sport 1 1:05:41
18 Ole Martin Høiby Glåmdal SK 1:05:46
19 Jørn Ove Walstad Hansen Åskollen SK 1:06:19
20 Inge Jenssen Hammerfest SK / Ck Jarlsberg 1:07:01
21 Even Langseth Berg Solør CK 1:07:27
22 Sindre Ness Rye / Sport 1 1:08:11
23 Jan Gulbrandsen Åskollen SK / Krystal Lim 1:09:09
24 Jens Andre Bønegård Smaalenene SK / Sport 1 1:09:16
25 Jonas Juveli Konnerud IL Sykkel 1:11:49
26 Thomas Melby IF Frøy 1:12:11
27 Atle Hakestad Tromsø CK 1:17:25
28 Henning Mjør Hagen 1:27:13
DNF Michael Cook IK Hero

Kvinner senior

# Name Team Time
1 Elisabeth Sveum SK Rye sykkel 50:43
2 Rakel Birkeli Hammerfest SK 51:37
3 Emily Benham Hadeland CK / Cannondale Girls 54:11
4 Ingrid Stengård IF Sibbo Vargarna 55:13
5 Maiken Tømta Hurdal IL Sykkel 1:00:13
6 Andrea Coucheron Bærum CK 1:02:22
DNF Inger Marie Holm Tromsø CK

Menn junior

# Name Team Time
1 Steffen Vedal Svelvik SK 51:38

Aldersbestemte klasser:

Menn 30-39

# Name Team Time
1 Lars Kroghdalh Sport 1 58:20
2 Stian Benkø Sport 1 1:00:02
3 Tor-Erik Dahlberg Team Arnold 1:16:11
DNF Oddgeir Brekka

Menn 40-49

# Name Team Time
1 Roar Sundby Romeriksåsen SK 48:51
2 Atle Hakestad Tromsø CK 1:17:25
3 Henning Mjør Hagen 1:27:13
DNF Michael Cook  IK Hero

Menn 50-59

# Name Team Time
1  Bord Vereide  Ullensaker CK 43:38
2  Bent Hagen  Kloppa Off Road Klubb 48:28
3  Rune Tangen  Point Taken 48:52
4  Rune Helgesen  Eidsvold SK / Team Aktiv Bygg 49:19
5  Roy-Henning Olsen  Sarpsborg SK / Team Grolsch 1:02:48
6  Rune Gergsen  Ft & V 1:12:03
7  Mark White  Oslofjord triathlon 1:18:03

Menn 60+

# Name Team Time
1  Kent Harring  Eidsvold SK 1:07:00
2 Aksel Grinaker Hadeland CK 1:12:24

Kvinner 30-39

# Name Team Time
1 Natalie Creswick Ful-On Tri 41:11

Kvinner 50-59

# Name Team Time
1 Tone Schwartz Nitelva CK 39:27

Gutter 13-14

# Name Team Time
1  William Handley  Asker CK 19:00
2 Kevin Andre Sandli 28:49
3 Jo Randar Holmøy 29:51

Gutter 15-16

# Name Team Time
1 Fredrik Mysen Mysen IF / Sport 1 27:39